• Scratch

  • ScratchX

  • 1
  • 2

SCRATCHX GIMNAZIU


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Nume echipa Oras Judet Secunde Loc
1 Iordache Andrei 5 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau 44.27 I
2 Albescu Dan 5 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
3 Prisecaru Georgiana 8 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
4 Draghin Cristina 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau 49.56 II
5 Lungu David 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
6 Cucu Radu 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
7 Magirescu Sofia 5 Colegiul National „Ferdinand I" EpicBOTz Bacau Bacau 53.37 III
8 Spulber George 4 Colegiul National „Ferdinand I" EpicBOTz Bacau Bacau
9 Scortanu Mihai 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau 54.34 IV
10 Ciobotaru Matei 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
11 Harasemciuc Nathalie 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
12 Mircea G. M. Rares - Stefan 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea 66.25 V
13 Negulescu V. T. Radu - Victor 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
14 Paun M. Liviu - Stefan 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
15 Grosu Teodor 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" IT ForEV3r Bacau Bacau 87.6 VI
16 Antal Stefan 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" IT ForEV3r Bacau Bacau
17 Barbarasa S.C. Andrei 5 Colegiul National „Unirea" RoboF1 Focsani Vrancea 96.6 VII
18 Roinita Alexandru 5 Colegiul National „Unirea" RoboF1 Focsani Vrancea
19 Gurguiatu V. Cristian 5 Colegiul National „Unirea" RoboF1 Focsani Vrancea
20 Nastase Darian 5 Colegiul National „Unirea" RoboF2 Focsani Vrancea 281.25 VIII
21 Panaite D. Ioan - Cezar 5 Colegiul National „Unirea" RoboF2 Focsani Vrancea
22 Eni Albert 5 Colegiul National „Unirea" RoboF2 Focsani Vrancea
23 Popescu Riana 4 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui Absent Absent
24 Andrei Rares 3 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui
25 Cucos Matei 3 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui
26 Matei Teodor 4 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui

 

SCRATCHX LICEU


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Nume echipa Oras Judet Secunde Loc
1 Rosu Matei 9 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau 77.15 I
2 Cioineag Mihail 10 Colegiul National „V. Alecsandri" TheRoboCops Bacau Bacau
3 Esanu Petru 10 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau
4 Fritz Rares 9 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau
5 Ailincai Ionut 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau 89.23 II
6 Cocheor Balan Iulian 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
7 Olaru Toni 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
8 Veres Codrut Gica 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau 89.3 III
9 Sascau Calin Sebastian 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau
10 Magdalin Stefan 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau
11 Filip Eduard 12 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau 101.77 IV
12 Hutu Andrei 10 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
13 Cretu Mihail Dimosthenis 9 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
14 Boboc Raul 10 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
15 Amariei Grigore Flavian 12 Colegiul National „NicuGane” Robo-CHIP Falticeni Suceava Absent Absent
16 Sanduleasa Adrian 12 Colegiul National „NicuGane” Robo-CHIP Falticeni Suceava

 

 SCRATCH PRIMAR


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj Loc
1 Weisman Vlad 3 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 87.5 I
2 Pesa-Moza Anais-Helen 4 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 87.5 I
3 Marca Eric 3 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 50 II
4 Enache David Stefan 1 Scoala Gimnaziala „Ghita Mocanu" Onesti Bacau 0  
5 Codita George Alexandru 1 Scoala Gimnaziala „Ghita Mocanu" Onesti Bacau Absent Absent
6 Spulber George-Marian 4 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau Absent Absent

 

SCRATCH 9-11


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj Loc
1 Ardeleanu Nicu-Victor 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Bacau 95 I
2 Stângaciu Sofian-Teodor 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Bacau 55 II
3 Coceanga Fabian 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Bacau Bacau 40 III
4 Popovici Marian 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Bacau 30 IV
5 Andrei Felix Rudolf 10 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Bacau Bacau Absent  
6 Cioban Adrian 11 Colegiul National „NicuGane” Falticeni Suceava Absent  
7 Voda Georgian 11 Colegiul National „NicuGane” Falticeni Suceava Absent  

 

SCRATCH 7-8


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj
1 Ursache Stefan 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi 100
2 Marandoiu Horia 7 Scoala Gimnaziala "George Bacovia"  Bacau Bacau 82.5
3 Vega Tudor 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau 80
4 Pantîru Ioan-Vlad 7 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 75
5 Irimia Cosmin 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi 70
6 Iordache Stefan 7 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau 65
7 Ionita Iulius 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi 50
8 Sticlaru Dragos 7 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 50
9 Tudor Adrian 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi 50
10 Radu Dan Stefan 7 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 40
11 Visan Dumitru 8 Scoala Gimnaziala Nr.1 Dochia Neamt 25
12 Onu Cezar 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau Absent

 

 SCRATCH 5-6


 

Nr. Crt. Nume prenume Unitatea de învatamânt Clasa Oras Judet TOTAL
1 Adomniti Octavian Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 192
2 Budau Stefan Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" 6 Bacau Bacau 152
3 Haghiac Alexia Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 150
4 Lalu G. Maria - Alexandra Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 146
5 Imbrea Maria Francesca Scoala Gimnaziala Nr.10 5 Bacau Bacau 140
6 Nechita Teodor Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 139
7 Lupu Razvan Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 137
8 Husar Remus Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 134
9 Nastuneac Stefan Colegiul National „Ferdinand I" 6 Bacau Bacau 127
10 Berbece Raluca Scoala Gimnaziala Nr.2 5 Piatra-Neamt Neamt 126
11 Sachelaru Raisa Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului, Bacau 121
12 Gradinaru Dragos Valentin Scoala Gimnaziala Nr.10 5 Bacau Bacau 116
13 Badan Ana-Maria Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” 5 Onesti Bacau 114
14 Brasoveanu Darius Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" 6 Bacau Bacau 106
15 Geangu Maria Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 104
16 Grosu Bianca Ioana Colegiul National de Arta „Octav Bancila” 5 Iasi Iasi 103
17 Popa Ilinca Scoala Gimnaziala Nr.10 5 Bacau Bacau 101
18 Paraschiv Stefan Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” 5 Onesti Bacau 100
19 Sdrobis Sebastian Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” 5 Onesti Bacau 99
20 Barbu Sofia Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 98
21 Flueraru Alexandru Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 96
22 Mocanu L. Diana - Alexandra Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 96
23 Blezniuc Teodor Colegiul National „Ferdinand I" 6 Bacau Bacau 96
24 Emre Hasan Colegiul National „Ferdinand I" 6 Bacau Bacau 96
25 Pîrlog Petru Dragos Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" 6 Bacau Bacau 91
26 Adam Alexia Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 90
27 Taranciuc Tudor Andrei Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 90
28 Gâza Alexia Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 87
29 Varvaroi Tudor Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 86
30 Patrasc-Balan Matei Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 82
31 Cenusa Andrei Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" 5 Bacau Bacau 78
32 Sipos Bogdan Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 76
33 Edu Diana Maria Colegiul National de Arta „Octav Bancila” 5 Iasi Iasi 75
34 Rosu Robert Scoala Gimnaziala „George Bacovia" 5 Bacau Bacau 72
35 Dumitru A. Adriana Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 70
36 Pintilie Vlad Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" 5 Bacau Bacau 70
37 Domocos Sebastian Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” 5 Onesti Bacau 69
38 Todirel Ana Malina Scoala Gimnaziala Nr.2 5 Piatra-Neamt Neamt 68
39 Marin Andrei Scoala Gimnaziala „George Bacovia" 5 Bacau Bacau 65
40 Balan Andrei Scoala Gimnaziala „Spiru Haret" 5 Bacau Bacau 62
41 Blaga Bogdan Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului Bacau 61
42 Ciuchilan Constantin Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.2 5 Piatra-Neamt Neamt 61
43 Balanica Paula-Giulia-Elena Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” 5 Onesti Bacau 57
44 Georgescu Bianca Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 57
45 Salavastru Georgiana Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului Bacau 57
46 Ciubotaru Daria Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 56
47 Chirila M. Gabriela Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 48
48 Chirila Rares Scoala Gimnaziala „George Bacovia" 5 Bacau Bacau 47
49 Bixade Andrei Colegiul National „Ferdinand I" 6 Bacau Bacau 45
50 Machidon Robert Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului Bacau 43
51 Cucu Deea Melania Scoala Gimnaziala Nr.10 5 Bacau Bacau 42
52 Mancas Andrei Scoala Gimnaziala „George Bacovia" 5 Bacau Bacau 42
53 Costache Cosmin Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului Bacau 41
54 ?imon S. Cristian - Eduard Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 39
55 Tabacaru-Ifrim Cristina Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului Bacau 39
56 Gaman Daria Colegiul National „Ferdinand I" 5 Bacau Bacau 37
57 Bujoreanu M.M. Alexandra Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 34
58 Chirila H. R. Elenoire - Ingrid Colegiul National „Unirea" 5 Focsani Vrancea 24
59 Toma Cosmina Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” 5 Podu Turcului Bacau 22
60 Mancas Alexandru Scoala Gimnaziala „George Bacovia" 5 Bacau Bacau 21
61 Ailoaiei Oksana Ioana Colegiul National de Arta „Octav Bancila” 5 Iasi Iasi 20
62 Doboseru Bogdan Scoala Gimnaziala „Spiru Haret" 5 Bacau Bacau 20
63 Hongu Larisa Scoala Gimnaziala „George Bacovia" 5 Bacau Bacau 20

Testimonials

Membrii coordonatori ai echipei organizatorice va invita!