• Scratch

  • ScratchX

  • 1
  • 2

SCRATCH I-IV


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj Premiu  
1 Weisman Vlad 3 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 87.5 I
2 Pesa-Moza Anais-Helen 4 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 87.5 I
3 Marca Eric 3 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 50 Premiu special
4 Enache David Stefan 1 Scoala Gimnaziala „Ghita Mocanu" Onesti Bacau 30 Premiu special

 

SCRATCH V-VI


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj Premiu
1 Adomniti Octavian 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 192 I
2 Budau Stefan 6 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" Bacau Bacau 152 II
3 Haghiac Alexia 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 150 III
4 Lalu G. Maria - Alexandra 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea 146 Mentiune
5 Imbrea Maria Francesca 5 Scoala Gimnaziala Nr.10 Bacau Bacau 140 Mentiune
6 Nechita Teodor 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 139 Mentiune
7 Lupu Razvan 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 137 Mentiune
8 Husar Remus 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 134 Mentiune
9 Nastuneac Stefan 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 127 Mentiune
10 Berbece Raluca 5 Scoala Gimnaziala Nr.2 Piatra-Neamt Neamt 126 Mentiune
11 Sachelaru Raisa 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau 121 Mentiune
12 Gradinaru Dragos Valentin 5 Scoala Gimnaziala Nr.10 Bacau Bacau 116 Mentiune
13 Badan Ana-Maria 5 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 114 Mentiune
14 Brasoveanu Darius 6 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" Bacau Bacau 106 Mentiune
15 Geangu Maria 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau 104 Mentiune
16 Grosu Bianca Ioana 5 Colegiul National de Arta „Octav Bancila” Iasi Iasi 103 Mentiune

 

SCRATCH VII-VIII


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj Premiu
1 Ursache Stefan 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi 100 I
2 Marandoiu Horia 7 Scoala Gimnaziala "George Bacovia"  Bacau Bacau 82.5 II
3 Vega Tudor 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau 80 III
4 Pantiru Ioan-Vlad 7 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 75 Premiu special
5 Irimia Cosmin 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi 70 Premiu special
6 Iordache Stefan 7 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau 65 Premiu special

 

SCRATCH IX-X


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet Punctaj Premiu
1 Ardeleanu Nicu-Victor 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Bacau 95 I
2 Stângaciu Sofian-Teodor 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Bacau 55 Premiu special
3 Coceanga Fabian 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Bacau Bacau 40 Premiu special

 

SCRATCHX - GIMNNAZIU


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Nume echipa Oras Judet Secunde Premiu
1 Iordache Andrei 5 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau 44.27 I
2 Albescu Dan 5 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
3 Prisecaru Georgiana 8 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
4 Draghin Cristina 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau 49.56 II
5 Lungu David 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
6 Cucu Radu 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
7 Magirescu Sofia 5 Colegiul National „Ferdinand I" EpicBOTz Bacau Bacau 53.37 III
8 Spulber George 4 Colegiul National „Ferdinand I" EpicBOTz Bacau Bacau
9 Scortanu Mihai 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau 54.34 Premiu special
10 Ciobotaru Matei 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
11 Harasemciuc Nathalie 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
12 Mircea G. M. Rare? - Stefan 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea 66.25 Premiu special
13 Negulescu V. T. Radu - Victor 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
14 Paun M. Liviu - Stefan 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
15 Grosu Teodor 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" IT ForEV3r Bacau Bacau 87.6 Premiu special
16 Antal Stefan 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" IT ForEV3r Bacau Bacau

 

SCRATCHX - LICEU


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Nume echipa Oras Judet Secunde Premiu
1 Rosu Matei 9 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau 77.15 I
2 Cioineag Mihail 10 Colegiul National „V. Alecsandri" TheRoboCops Bacau Bacau
3 Esanu Petru 10 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau
4 Fritz Rares 9 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau
5 Ailincai Ionut 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau 89.23 II
6 Cocheor Balan Iulian 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
7 Olaru Toni 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
8 Veres Codrut Gica 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau 89.3 Premiu special
9 Sascau Calin Sebastian 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau
10 Magdalin Stefan 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau