• Scratch

  • ScratchX

  • 1
  • 2

Anunt

Concursul se va desfasura Sambata, 25 mai 2019, la Universitatea ”Vasile Alecsandri” din Bacau, corp D, incepand cu ora 9.00 cand va avea loc festivitatea de deschidere in aula universitatii.

Concurenti

Concurenti - editia I

SECTIUNEA SCRATCH


 

Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Oras Judet
1 Codita George Alexandru 1 Scoala Gimnaziala „Ghita Mocanu" Onesti Bacau
2 Enache David Stefan 1 Scoala Gimnaziala „Ghita Mocanu" Onesti Bacau
3 Mârca Eric 3 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
4 Weisman Vlad 3 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
5 Pesa-Moza Anais-Helen 4 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
6 Spulber George-Marian 4 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
7 Adam Alexia 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
8 Adomniti Octavian 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
9 Ailoaiei Oksana Ioana 5 Colegiul National de Arta „Octav Bancila” Iasi Iasi
10 Badan Ana-Maria 5 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
11 Balan Andrei 5 Scoala Gimnaziala „Spiru Haret" Bacau Bacau
12 Balanica Paula-Giulia-Elena 5 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
13 Barbieri C. Alessandro 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
14 Barbu Sofia 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
15 Berbec Raluca 5 Scoala Gimnaziala Nr.2 Piatra-Neamt Neamt
16 Blaga Bogdan 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
17 Bujoreanu M.M. Alexandra 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
18 Cenusa Andrei 5 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" Bacau Bacau
19 Chirila H. R. Elenoire - Ingrid 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
20 Chirila M. Gabriela 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
21 Chirila Rares 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
22 Ciubotaru Daria 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
23 Ciuchilan Constantin Alexandru 5 Scoala Gimnaziala Nr.2 Piatra-Neamt Neamt
24 Costache Cosmin 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
25 Cucu Deea Melania 5 Scoala Gimnaziala Nr.10 Bacau Bacau
26 Doboseru Bogdan 5 Scoala Gimnaziala „Spiru Haret" Bacau Bacau
27 Domocos Sebastian 5 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
28 Dumitru A. Adriana 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
29 Edu Diana Maria 5 Colegiul National de Arta „Octav Bancila” Iasi Iasi
30 Filimon Rafail 5 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau
31 Flueraru Alexandru 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
32 Gaman Daria 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
33 Gâza Alexia 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
34 Geangu Maria 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
35 Georgescu Bianca 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
36 Gradinaru Dragos Valentin 5 Scoala Gimnaziala Nr.10 Bacau Bacau
37 Grosu Bianca Ioana 5 Colegiul National de Arta „Octav Bancila” Iasi Iasi
38 Hazur Bianca 5 Scoala Gimnaziala „Spiru Haret" Bacau Bacau
39 Hongu Larisa 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
40 Husar Remus 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
41 Imbrea Maria Francesca 5 Scoala Gimnaziala Nr.10 Bacau Bacau
42 Ivancea Mihnea 5 Scoala Gimnaziala „Spiru Haret" Bacau Bacau
43 Jaleanu Ioana 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
44 Lalu G. Maria - Alexandra 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
45 Lupu Razvan 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
46 Machidon Robert 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
47 Mancas Alexandru 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
48 Mancas Andrei 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
49 Marandoiu Horia 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
50 Marin Andrei 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
51 Mocanu L. Diana - Alexandra 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
52 Nechita Teodor 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
53 Paraschiv Stefan 5 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
54 Patrasc-Balan Matei 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
55 Pintilie Vlad 5 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau
56 Popa Ilinca 5 Scoala Gimnaziala Nr.10 Bacau Bacau
57 Primicheru Adrian 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
58 Roinita I. Alexandru - Gabriel 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
59 Rosu Robert 5 Scoala Gimnaziala „George Bacovia" Bacau Bacau
60 Salavastru Georgiana 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
61 Sachelaru Raisa 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
62 Sdrobis Sebastian 5 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
63 Simon S. Cristian - Eduard 5 Colegiul National „Unirea" Focsani Vrancea
64 Sipos Bogdan 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
65 Tabacaru-Ifrim Cristina 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
66 Todirel Ana Malina 5 Scoala Gimnaziala Nr.2 Piatra-Neamt Neamt
67 Toma Cosmina 5 Liceul Tehnologic „Al. Vlahuta” Podu Turcului Bacau
68 Varvaroi Tudor 5 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
69 Aiacoboae Radu 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
70 Bixade Andrei 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
71 Blezniuc Teodor 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
72 Brasoveanu Darius 6 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" Bacau Bacau
73 Budau Stefan 6 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" Bacau Bacau
74 Emre Hasan 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
75 Lupu Razvan 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
76 Nastunesc Stefan 6 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
77 Pîrlog Petru Dragos 6 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga" Bacau Bacau
78 Ionita Iulius 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi
79 Iordache Stefan 7 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau
80 Irimia Cosmin 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi
81 Onu Cezar 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau
82 Pantîru Ioan-Vlad 7 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
83 Radu Dan Stefan 7 Colegiul National „Ferdinand I" Bacau Bacau
84 Sticlaru Dragos 7 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau
85 Tudor Adrian 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi
86 Ursache Stefan 7 Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil" Iasi Iasi
87 Vega Tudor 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" Bacau Bacau
88 Visan Dumitru 8 Scoala Gimnaziala Nr.1 Dochia Neamt
89 Andrei Felix Rudolf 10 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Bacau Bacau
90 Coceanga Fabian 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Bacau Bacau
91 Cioban Adrian 11 Colegiul National „NicuGane” Falticeni Suceava
92 Voda Georgian 11 Colegiul National „NicuGane” Falticeni Suceava

 

SECTIUNEA SCRATCHX


Nr.crt Nume si prenume elev clasa Scoala Nume echipa Oras Judet
1 Popovici Marian 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ MSN Robotica Comanesti Bacau
2 Ardeleanu Nicu-Victor 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ MSN Robotica Comanesti Bacau
3 Stangaciu Sofian-Teodor 10 Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ MSN Robotica Comanesti Bacau
4 Grosu Teodor 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" IT ForEV3r Bacau Bacau
5 Antal Stefan 8 Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun" IT ForEV3r Bacau Bacau
6 Filip Eduard 12 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
7 Hutu Andrei 10 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
8 Cretu Mihail Dimosthenis 9 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
9 Boboc Raul 10 Colegiul National „Gheorghe Vranceanu" Rusty Androids Bacau Bacau
10 Barbarasa S.C. Andrei 5 Colegiul National „Unirea" RoboF1 Focsani Vrancea
11 Roinita Alexandru 5 Colegiul National „Unirea" RoboF1 Focsani Vrancea
12 Gurguiatu V. Cristian 5 Colegiul National „Unirea" RoboF1 Focsani Vrancea
13 Nastase Darian 5 Colegiul National „Unirea" RoboF2 Focsani Vrancea
14 Panaite D. Ioan - Cezar 5 Colegiul National „Unirea" RoboF2 Focsani Vrancea
15 Eni Albert 5 Colegiul National „Unirea" RoboF2 Focsani Vrancea
16 Mircea G. M. Rares - Stefan 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
17 Negulescu V. T. Radu - Victor 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
18 Paun M. Liviu - Stefan 5 Colegiul National „Unirea" RoboF3 Focsani Vrancea
19 Popescu Riana 4 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui
20 Andrei Rares 3 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui
21 Cucos Matei 3 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui
22 Matei Teodor 4 Palatul Copiilor Brobo Barlad Vaslui
23 Ailincai Ionut 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
24 Cocheor Balan Iulian 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
25 Olaru Toni 9 Colegiul National Catolic „Sf. Iosif” Coding fEV3r Bacau Bacau
26 Amariei Grigore Flavian 12 Colegiul National „NicuGane” Robo-CHIP Falticeni Suceava
27 Sanduleasa Adrian 12 Colegiul National „NicuGane” Robo-CHIP Falticeni Suceava
28 Draghin Cristina 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
29 Lungu David 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
30 Cucu Radu 5 Colegiul National „Ferdinand I" Fortnight Bacau Bacau
31 Magirescu Sofia 5 Colegiul National „Ferdinand I" EpicBOTz Bacau Bacau
32 Spulber George 4 Colegiul National „Ferdinand I" EpicBOTz Bacau Bacau
33 Scortanu Mihai 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
34 Ciobotaru Matei 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
35 Harasemciuc Nathalie 5 Colegiul National „Ferdinand I" Golden Robot Bacau Bacau
36 Iordache Andrei 5 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
37 Albescu Dan 5 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
38 Prisecaru Georgiana 8 Colegiul National „Ferdinand I" VuvuBot Bacau Bacau
39 Veres Codrut Gica 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau
40 Sascau Calin Sebastian 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau
41 Magdalin Stefan 11 Colegiul National „Ferdinand I" Robotor Bacau Bacau
42 Rosu Matei 9 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau
43 Cioineag Mihail 10 Colegiul National „V. Alecsandri" TheRoboCops Bacau Bacau
44 Esanu Petru 10 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau
45 Fritz Rares 9 Colegiul National „Ferdinand I" TheRoboCops Bacau Bacau

 

 

Testimonials

Membrii coordonatori ai echipei organizatorice va invita!