• Scratch

  • ScratchX

  • 1
  • 2

Anunt

Concursul se va desfasura Sambata, 25 mai 2019, la Universitatea ”Vasile Alecsandri” din Bacau, corp D, incepand cu ora 9.00 cand va avea loc festivitatea de deschidere in aula universitatii.

SECTIUNEA SCRATCH


Nr.crt Nume Si prenume Scoala OraS Judet clasa
1 Adomniti Octavian Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
2 Apetroaei Mihai Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
3 Arama Horia Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
4 Avadanii Cosmin Scoala Gimnaziala “Spiru Haret” Bacau Bacau 6
5 Avramescu Tudor Scoala Gimnaziala “Spiru Haret” Bacau Bacau 5
6 Badan Ana-Maria Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 6
7 Balint Iustin Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
8 Barbu Teodora Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
9 Balanica Paula-Giulia-Elena Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 6
10 Barbuta Mario Alexandra Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
11 Bantu Anisia Colegiul Tehnic ,,Dimitrie Ghika" Comanesti Bacau 9
12 Bejan Adriana Iuliana Scoala Gimnaziala “Spiru Haret” Bacau Bacau 5
13 Blaga Bogdan Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
14 BorS Florentina Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
15 Budau Stefan Scoala Gimaziala ,,Nicolae Iorga" Bacau Bacau 6
16 Busuioc Karina Scoala Gimaziala ,,Nicolae Iorga" Bacau Bacau 5
17 Cernat Carla Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
18 ChicuS Alexandru Cristian Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
19 Chirila Elenoire-Ingrid Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
20 Chirila Gabriela Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
21 Chitic Denys Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
22 Ciobotaru Mara Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
23 Ciocan Catalina Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
24 Ciocanta-Birsan Dimitrie-Matei Scoala Gimnaziala “Paradis” Iasi Iasi 7
25 Ciolan-Ciosu Victor Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
26 Cleanu Stefan Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
27 Cohal Mihnea Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
28 Cojan Eduard Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
29 Costache Cosmin Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
30 Cozma Andreea Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
31 Cristescu Diana Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
32 Croitoru Toma Colegiul Tehnic ,,Dimitrie Ghika" Comanesti Bacau 9
33 Urban Maria Alexia Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
34 Dadalica Mihai Alexandru Scoala Gimaziala ,,Nicolae Iorga" Bacau Bacau 5
35 Dospinescu Stefan Scoala Gimnaziala “Alexandru cel Bun” Bacau Bacau 5
36 Drugan Radu Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
37 Drugan Tudor Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
38 Dumbrava George Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
39 Durlea Andrei Colegiul National Vasile Alecsandri Galati Galati 6
40 Duta Stefan Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
41 Enache Alexandru Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
42 Flueraru Alexandru Achille Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
43 Gavril P. Paul Christian Sc. Gimnaziala nr.5 Piatra-Neamt Piatra Neamt Neamt 5
44 Gavrilita David Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
45 Gavriliu Mihnea Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
46 Gaza Alexia Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
47 GheorghiSor Vlad Centrul judetean de excelenta Olt Slatina Olt 5
48 Gheorghita Tudor Scoala Gimnaziala “Alexandru cel Bun” Bacau Bacau 6
49 Ghioc Mateea Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
50 Gorcia Matei Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
51 Gradinaru DragoS Scoala Gimnaziala nr.10 Bacau Bacau 6
52 Grajdan Mihaela Colegiul Tehnic ,,Dimitrie Ghika" Comanesti Bacau 9
53 Grozav Elena-Ioana Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
54 Husaru Remus Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
55 Iacob Paul Ionut Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 9
56 Ifrim C. Andrei Sc. Gimnaziala nr.5 Piatra-Neamt Piatra Neamt Neamt 5
57 Ifrim Gabriela Sc. Gimnaziala nr.5 Piatra-Neamt Piatra Neamt Neamt 5
58 Jadev Denis Scoala Gimnaziala “Alexandru cel Bun” Bacau Bacau 6
59 Jaleanu Ioana-Denisa Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
60 Jechel Miruna Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
61 Lalu Maria-Alexandra Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
62 Lambru Tudor Scoala Gimnaziala Miron Costin Bacau Bacau 5
63 llie Bianca Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
64 Machidon Robert Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
65 Manolache Ilinca Scoala Gimnaziala “Alexandru cel Bun” Bacau Bacau 5
66 Mircea RareS-Stefan Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
67 Moize Bogdan Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
68 Nagit Darius Alexandru Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
69 Nastase Darian George Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
70 Neauna Madalin Scoala Gimnaziala “M. Kogalniceanu” Dorohoi Botosani 6
71 Nechita Theodor Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 6
72 NeStian Vlad Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
73 Nicolaescu RareS Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
74 Nicolau Biatrix Ioana Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
75 Niculita Bianca Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
76 Olteanu Bodan Scoala Gimnaziala “Alexandru cel Bun” Bacau Bacau 5
77 Paris Sebastian Scoala Gimnaziala “Spiru Haret” Bacau Bacau 6
78 Paval Issabella Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
79 Padurariu Ana Maria Scoala Gimnaziala “M. Kogalniceanu” Dorohoi Botosani 6
80 Paun David-Mihail Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
81 Paraiac Eric Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
82 Pesa Moza Anais Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
83 Pintilie Vlad Scoala Gimnaziala “Alexandru cel Bun” Bacau Bacau 6
84 Pocovnicu Madalina Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
85 Popa Ilinca Scoala Gimnaziala nr.10 Bacau Bacau 6
86 Popa Lavinia Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
87 Radu Cristian-Mihai Scoala Gimnaziala “Paradis” Iasi Iasi 7
88 Rusu RareS Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
89 Sachelaru Raisa Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
90 Salvastru Georgiana Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
91 Scutaru Serban-Ioan Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
92 SdrobiS Sebastian-Stefan Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Bacau 6
93 Stanca Robert Centrul judetean de excelenta Olt Slatina Olt 5
94 Stancu Andreea Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
95 Stuart Alexandru Constantin David Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
96 Serban Andrei Mihnea Colegiul National Unirea Focsani Vrancea 6
97 Tanase George Colegiul National de Informatica  Piatra Neamt Neamt 6
98 Toma RareS Teodor Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
99 Tudor Teodora Liceul Teoretic ,,Al.Vlahuta" Podu Turcului Bacau 6
100 timpau Luca Stefan Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
101 tutu Catalin Ionel Scoala Gimnaziala Miron Costin Bacau Bacau 5
102 Ursu Alexandru-Nicolae Liceul cu Program Sportiv ,,Nadia Comaneci" Onesti Bacau 6
103 Vatamaniuc David Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
104 Vatavu Mihnea-Tudor Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 5
105 Vlad Andrei Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
106 Vlad Eduard Colegiul National ,,Gheorghe Vranceanu" Bacau Bacau 5
107 Voda Ruxandra Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 3
108 Voinea Ioan Liceul Pedagogic ,,D.P.Perpessicius" Braila Braila 5
109 Weissman Vlad Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Bacau 4
110 Zienna Angelo Colegiul National de Informatica  Piatra Neamt Neamt 6

 

SECTIUNEA SCRATCHX


Nr.crt Nume si prenume scoala
1 Ailincai Ionut Colegiul National Catolic ,,Sf. Iosif"
2 Albescu Dan Colegiul National ,,Ferdinand I"
3 Alexandru Dan Colegiul National ,,Ferdinand I"
5 Antiu Diana Colegiul National ,,Ferdinand I"
6 Baciu Lucian Colegiul National Catolic ,,Sf. Iosif"
7 Barbarasa Andrei Colegiul National Unirea
8 Bataraga Gabriel Colegiul National Unirea
9 Bujoreanu Alexandra Colegiul National Unirea
10 Cadar Rares Colegiul National ,,Ferdinand I"
11 Ciobotaru Matei Colegiul National ,,Ferdinand I"
12 Darie Rene Colegiul National ,,Ferdinand I"
13 Doba Mihai Colegiul National ,,Ferdinand I"
14 Eni Albert Colegiul National Unirea
16 Gurguiatu Cristian Colegiul National Unirea
17 Iagaru Amalia Scoala Gimnaziala Stefan Protopopescu Slatina
18 Iordache Andrei Colegiul National ,,Ferdinand I"
19 Luca stefan Colegiul National ,,Ferdinand I"
20 Luta David Scoala Gimnaziala Stefan Protopopescu Slatina
21 Magirescu Sofia Colegiul National ,,Ferdinand I"
22 Manea Bogdan-Andrei Colegiul National Unirea
23 Mocanu Diana Colegiul National Unirea
24 Negulescu Radu-Victor Colegiul National Unirea
25 Olaru Toni Colegiul National Catolic ,,Sf. Iosif"
26 Panaite Ioan-Cezar Colegiul National Unirea
27 Patrasc Matei Colegiul National ,,Ferdinand I"
28 Patrascu Ana Scoala Gimnaziala Stefan Protopopescu Slatina
29 Paun Liviu-stefan Colegiul National Unirea
30 Popescu Riana Clubul copiilor ”Spiru Haret” Barlad
31 Roinita Alexandru-Gabriel Colegiul National Unirea
32 Salea Rares  Colegiul National ,,Ferdinand I"
33 Sandu stefana Colegiul National ,,Ferdinand I"
34 Scortanu Mihai Colegiul National ,,Ferdinand I"
35 Serban Razvan Colegiul National ,,Ferdinand I"
36 Spulber George Colegiul National ,,Ferdinand I"
37 Stefan Ioana Raluca Colegiul National Unirea
38 Tufa Rian Clubul copiilor ”Spiru Haret” Barlad
39 Verde Gabriel Colegiul National ,,Ferdinand I"

 

Testimonials

Membrii coordonatori ai echipei organizatorice va invita!